Dette website anvender cookies til at måle websitets brug og give dig den bedste oplevelse. Ved at fortsætte med at browse på dette site accepterer du disse cookies. Klik her for at få mere at vide eller ændre dine cookieindstillinger.

Experians ledelse

Teamet bag Experian

Ledelsen i Norden

bo-rasmussen

Bo Rasmussen

Chief Customer Officer

Bo.Rasmussen@experian.com

Lars Tøttrup

Lars Tøttrup

Operation Service Director

Lars.tottrup@experian.com

Mikael-Christensen

Mikael Boldt Christensen

Attorney-at-Law

Mikael.Christensen@experian.com

Per Ivar Kristiansen

Andy Rich

Northern Europe Managing Director

Andy.Rich@experian.com

Tom Heap

Thomas Heap

Finance Director,
Northern Europe

Thomas.Heap@experian.com

Henrik Guldberg

Henrik Guldberg

Commercial Director

henrik.guldberg@experian.com

Hakon Birkelund

Hakon Birkelund

Director of Strategic Development

hakon.birkelund@experian.com

Per Ivar Kristiansen

Lone Røssel

Head of HR

Lone.Rossel@experian.com