Ledelsen, Experian Nordic

Frode Berg
Nordic Market President
+47 975 980 37
frode.berg@experian.com

Lars Tøttrup
Operation Service Director
+45 87 46 58 54
Lars.Tottrup@experian.com

Jacob Carlstedt | Sales

Jacob Carlstedt
Sales Director - Denmark
+45 87 46 58 46
Jacob.Carlstedt@experian.com

PerIvar Kristiansen - Sales
                     Director - Norway

Per Ivar Kristiansen
Sales Director - Norway
+47 22 93 20 06 
PerIvar.Kristiansen@experian.com

Mads Heindorff
Commercial Strategy Director
+45 87 46 58 96
Mads.Heindorff@experian.com

Dorthe Rohwedder
HR Manager
+45 87 46 58 48
Dorthe.Rohwedder@experian.com
Marius Vidkjær
Director, Analytics
+45 87 46 56 86
Marius.Vidkjaer@experian.com
Fotografen er på vej

Håkon Birkelund
Finance Director
+47 22 93 21 37
Hakon.Birkelund@experian.com

 

Mikael Boldt Christensen
Attorney-at-Law
+45 87 46 58 36
Mikael.Christensen@experian.com
Heidi Fabricius-Olsen
Personal Executive Assistant
+45 87 46 59 43
Heidi.Fabricius.Olsen@experian.com